Zavřít reklamu

Aplikace Netflix ve verzi pro mobily dostává novou záložku. Ta má uživatelům pomoci rychleji najít pořady, které chtějí sledovat.

Netflix oznámil, že pro zařízení s Androidem a iOS globálně zavádí novou funkci s názvem My Netflix. Tato nová funkce má podobu záložky umístěné v pravém dolním rohu obrazovky, která nahrazuje starou záložku Stahování.

Podle streamovacího giganta je nová karta vyhrazeným prostorem, kde „můžete vidět stažené soubory, televizní seriály a filmy, kterým jste dali palec nahoru“, a pořady a filmy, které jste si uložili do záložky Můj seznam. Kromě toho zde budete také moci vidět upoutávky, které jste zhlédli, nastavená připomenutí, „rozkoukané“ pořady nebo obsah, který jste již dříve sledovali.

Kartu Netflix popisuje jako přizpůsobené jednotné kontaktní místo, které poskytuje zkratky k pořadům a filmům, jež chcete sledovat. A zdá se, že čím více s ní budete pracovat, tím více obsahu se na ní objeví. Uživatelé iPhonů mohou novou funkci používat již nyní, majitelé androidových zařízení si na ni budou muset chvíli počkat, konkrétně do začátku srpna.

Dnes nejčtenější

.