Zavřít reklamu

Společnost Netflix oznámila novou funkci přenosu profilu pro ty, kterých se dotklo nedávné omezení sdílení hesel na této platformě. Uživatelé si nyní mohou své profily na Netflixu přenést na stávající nebo dříve používaný účet, místo toho, aby zakládali nový.

Pokud tedy oživujete kdysi používaný účet Netflix, poté, co jste byli vyřazeni z účtu svého známého nebo přítele ve spojitosti s omezením sdílení hesel, můžete nyní všechny informace související s vašim profilem přenést ke svému starému účtu nebo dokonce k účtu někoho jiného, pokud žádný starý, ke kterému byste se mohli vrátit, nemáte.

Tento nejnovější nástroj je doplňkem dříve oznámené funkce Profile Transfer, která umožňuje uživatelům přejít na nový účet se všemi informacemi o jejich profilu. Jediný rozdíl tkví v tom, že nyní lze profil přesunout na jakýkoli účet Netflix. Informace, které se přesunou spolu s profilem, zahrnují vaše osobní doporučení, historii sledování, seznam sledovaných her, uložené hry a další nastavení.

Chcete-li profil přenést, stačí najet na domovské stránce na ikonu vašeho profilu a přejít na „Přenést profil“. Dále pak postupujte podle pokynů na obrazovce. Velmi přehledně zpracovaného průvodce převáděním profilů najdete také na stránce podpory Netflix.

Dnes nejčtenější

.