Zavřít reklamu

Bixby je virtuální asistent Samsungu, který usnadňuje používání vašeho telefonu Galaxy a spolupracuje s vašimi preferovanými aplikacemi a službami, aby vám pomohl udělat více, neboť se učí, vyvíjí a přizpůsobuje se tomu, co chcete dělat. Nyní korejský obr vydal nové aktualizace pro dvě z aplikací s Bixbym spojené, konkrétně pro Bixby Wakeup a Bixby Voice.

Nové aktualizace povyšují aplikace Bixby Wakeup a Bixby Voice na verzi 2.3.25.14, resp. 3.7.80.7. Na telefonu nebo tabletu Galaxy lze zavolat Bixbyho pomocí hlasového probuzení bez nutnosti klepnout na jakékoli tlačítko. Jakmile je tato funkce nastavena, stačí jen říct „Ahoj, Bixby“ a poté určitý příkaz nebo dotaz a virtuální asistent vám odpoví. Probuzení hlasem si lze nastavit také na hodinkách Galaxy Watch.

Chcete-li funkci probuzení zapnout, otevřete Bixbyho a klepněte na symbol objevování a vyberte další alternativy. Hlasové probuzení je dostupné po vybrání nastavení. Zapněte je klepnutím na horní přepínač a vypněte opětovným klepnutím.

Tato funkce je však v současnosti omezena jen na USA a Jižní Koreu. Samsung kromě toho provedl některé změny funkcí v aplikaci Bixby Vision. Bixby Vision nabízí nevidomým lidem jednoduché rozhraní a snadné nastavení, přičemž slyšitelně popisuje, co pozoruje, a pomáhá tak uživatelům s orientací v jejich okolí.

Vylepšená funkce umožňuje uživatelům získat relevantní informace hledáním fotografií, identifikací znaků a překladem cizích jazyků a Bixby Vision může také číst nahlas text nebo barvy z displeje fotoaparátu a skenovat QR kódy. K použití tohoto softwaru potřebuje uživatel pouze Wi-Fi připojení a účet Samsung.

Dnes nejčtenější

.