Zavřít reklamu

Dnes se téměř každý, kdo se pohybuje v online světě, snaží začlenit do své práce generativní umělou inteligenci nebo alespoň zkouší čeho je schopná. Google se této technologie rozhodně chopil ve velkém a vidíme, že se ji snaží postupně integrovat do svých služeb. Ačkoli existuje množství hráčů, kteří se snaží využít potenciálu AI, byl to právě ChatGPT od OpenAI, který tuto současnou vlnu zájmu skutečně rozproudil. V květnu jsme se dočkali vydání aplikace pro iOS s příslibem, že verze pro Android bude brzy následovat a nyní je to konečně tady. OpenAI začíná přijímat předběžné registrace před vydáním softwaru příští týden.

Stejně jako na iOS bude verze ChatGPT pro Android zdarma a propojí vás s generativním modelem OpenAI, který bude připraven začít odpovídat na vaše dotazy. ChatGPT má některé přednosti, pro které rozhodně stojí za to se na něj podívat a v jistých ohledech tak předčí srovnatelná řešení, jako je například Google Bard. I když bylo doposud možné pracovat s ChatGPT přes webové rozhraní, kde lze prozkoumat jeho možnosti, přístup k řádné aplikaci pro Android slibuje, že zážitek bude mnohem více optimalizovaný pro mobilní zařízení a tedy komfortnější.

OpenAI momentálně v obchodě Google Play nabízí u aplikace ChatGPT možnost se Předběžně zaregistrovat a vyjádřit tak svůj zájem o vyzkoušení aplikace, jakmile se objeví.

Co se týče předpokládaného termínu spuštění, bohužel v tuto chvíli není známo nic přesnějšího, než že k tomu dojde tento týden, což je i tak pozitivní zpráva. Po tak dlouhém čekání se však pár dní navíc zdá zanedbatelných a mnozí jistě už teď přemýšlí o různých otázkách, které budeme ChatGPT pokládat, jakmile tato umělá inteligence přistane v našich telefonech.

ChatGPT Google Play

Dnes nejčtenější

.