Zavřít reklamu

Samsung začal v Jižní Koreji lákat na své příští skládací smartphony Galaxy Z Flip5 a Z Fold5. Rozsvítil zde, přesněji v hlavním městě Soulu, ikonickou vyhlídkovou věž N Seoul Tower, aby přilákal lidi na příští akci Galaxy Unpacked a kampaň #JoinTheFlipSide.

Reklama na příští Galaxy Unpacked a Galaxy Z Flip5 a Z Fold5 na vyhlídkové věži N Seoul Tower jistě přitáhne mnoho očí, protože věž je jednou z nejznámějších atrakcí v Soulu. Samsung se reklamou snaží vyslat zprávu, že jeho chystané skládačky mohou uživatelům otevřít svět možností. Reklama běží každý den od 20–23h a poběží až do 28. července.

Příští Galaxy Unpacked se uskuteční 26. července v soulském kongresovém a výstavním centru COEX. Na akci korejský gigant kromě nových skládaček představí také nové chytré hodinky Galaxy Watch6 a Watch6 Classic a tabletovou řadu Galaxy Tab S9.

Nové ohebné telefony budou podle všeho disponovat bezmezerovým pantem, čipsetem Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy, který debutoval v řadě Galaxy S23, a softwarově mají běžet na z Androidu 13 vycházející nadstavbě One UI 5.1.1. Galaxy Z Flip5 by měl kromě toho lákat na podstatně větší vnější displej (s pravděpodobností hraničící s jistotou bude jeho velikost 3,4 palců).

Skládačky Samsungu koupíte zde

Dnes nejčtenější

.