Zavřít reklamu

Od doby, kdy Google spolu se Samsungem spustily Wear OS 3 (tedy před dvěma lety), počet aplikací na této hodinkové platformě, která debutovala v řadě Galaxy Watch4, neustále přibývá. Jen několik dní před uvedením řady Galaxy Watch6 korejský obr oznámil, že na Galaxy Watch s Wear OS přicházejí tři nové aplikace, a to Samsung Wallet, Thermo Check a WhatsApp.

Aplikace Samsung Wallet nabízí uživatelům způsob, jak uložit platební a členské karty, průkazy totožnosti, palubní lístky, letenky atd. Uživatelé budou moci provádět platby přímo ze svého zápěstí pomocí kreditních a debetních karet a průkazek. Aplikace bude k dispozici na hodinkách řad Galaxy Watch4 a Watch5.

Aplikace Thermo Check bude k dispozici pouze na hodinkách Galaxy Watch5 a Watch5 Pro. Nejprve však „přistane“ na hodinkách Galaxy Watch6 a Watch6 Classic, které Samsung představí příští týden. Aplikace používá teplotní senzor na bázi infračerveného záření k měření teploty okolí uživatele, vody, ve které plave, a jídel, která se chystá sníst. To vše lze provést bez fyzického kontaktu s povrchem.

WhatsApp také přináší svou aplikaci do chytrých hodinek s Wear OS 3 (nebo novější verzí). Nabízí snadnější přístup ke kontaktům a uživatelé mohou posílat hlasové a textové zprávy a přijímat hovory bez nutnosti použít telefon. K dispozici je pro řady Galaxy Watch4 a Watch5.

Samsung říká, že na jeho hodinky s Wear OS dorazí v budoucnu ještě více aplikací. Další oznámení v tomto směru můžeme očekávat během příští akce Galaxy Unpacked, která proběhne ve středu a na které Samsung kromě nových hodinek představí také skládačky Galaxy Z Fold5 a Z Flip5 a tabletovou řadu Galaxy Tab S9.

Chytré hodinky Samsungu s Wear OS koupíte zde

Dnes nejčtenější

.