Zavřít reklamu

Již za několik dní Samsung pořádá příští akci Galaxy Unpacked, na které má mimo jiné představit nové chytré hodinky Galaxy Watch6 a Watch6 Classic. Nyní unikly jejich nové a zatím nejkvalitnější rendery.

Obrázky, které sdílel známý leaker vystupující na Twitteru pod jménem SnoopyTech, potvrzují, že příští hodinky Samsungu budou mít voděodolnost 5 ATM (tedy do 50 m), tenčí rámečky kolem displeje, teplotní senzor, který debutoval v řadě Galaxy Watch4, a safírové sklo. Pěkně zblízka můžeme vidět nový mechanismus rychlého přepínání, který používají pásky obou modelů.

Leaker se také zmínil o tom, že bude existovat ještě jeden model Galaxy Watch6, a to „byznysový“. Nerozvedl však, čím by se tento model od ostatních lišil, kromě toho, že by byl zaměřen na podnikovou sféru.

Vedle toho byly potvrzeny velikosti Galaxy Watch6 a Watch6 Classic. Základní model se bude podle korejského obchodu FUNSHOP nabízet ve velikostech 40 a 44 mm, zatímco  „klasický“ ve velikostech 43 a 47 mm (u něj se nějakou dobu spekulovalo o velikostech 42 a 46 mm). Dodejme, že oba modely budou podle všeho dostupné v LTE a Bluetooth variantách.

Samsung má na svém příštím Galaxy Unpacked kromě nových hodinek představit i nové skládačky Galaxy Z Fold5 a Z Flip5 a tabletovou řadu Galaxy Tab S9. Nějakou dobu se mělo za to, že mezi novinkami budou i sluchátka Galaxy Buds3, podle pár týdnů starého úniku tomu tak však zřejmě nebude.

Chytré hodinky Samsungu koupíte zde

Dnes nejčtenější

.