Zavřít reklamu

Již za měsíc se uskuteční příští akce Galaxy Unpacked, na které Samsung kromě jiných zařízení představí také novou hodinkovou řadu Galaxy Watch6. O ní z předchozích úniků již leccos víme, včetně designu a některých hardwarových parametrů, a nyní do éteru pronikly její další specifikace.

Podle známého leakera Ahmeda Qwaidera budou Galaxy Watch6 a Watch6 Classic disponovat 5nm čipsetem Exynos W930, o kterém se spekulovalo už dříve. Tomu by měly sekundovat 2 GB operační paměti a 16GB úložiště.

Potvrdil také dřívější úniky, podle kterých bude Galaxy Watch6 pohánět baterie s kapacitou 300 mAh (40mm verze) a u 425 mAh (44mm verze), což by byl oproti předchůdci nárůst o 16, resp. 15 mAh. Stejnou kapacitu má mít i model Watch6 Classic (ten se bude podle všeho nabízet ve velikostech 43 a 47 mm). U něj by se jednalo o celkem podstatný downgrade, protože Galaxy Watch5 Pro se chlubily obří 590mAh baterií. Leaker nicméně poznamenává, že výdrž baterie bude u obou modelů o 20 % lepší (zřejmě díky novému čipsetu).

Standardní model má být jinak v 40mm verzi dostupný v černé a zlaté barvě, zatímco 44mm verze v černé a stříbrné. „Klasický“ model se pak prý bude v obou velikostech nabízet v černé a stříbrné barvě. Je pravděpodobné, že na vybraných trzích budou oba modely dostupné ve více barevných variantách, což koneckonců naznačují i nedávno uniklé propagační obrázky.

Příští hodinková řada korejského obra bude spolu s novými skládacími smartphony Galaxy Z Fold5 a Z Flip5, tabletovou řadou Galaxy Tab S9 a sluchátky Galaxy Buds3 představena 26. července v Jižní Koreji.

Chytré hodinky Samsungu koupíte zde

Dnes nejčtenější

.