Zavřít reklamu

Samsung již za pár dní představí své nové skládací smartphony Galaxy Z Fold5 a Z Flip5. Koncem června unikly jejich oficiální rendery a nyní tu máme nové obrázky druhého zmíněného, které ukazují mimo jiné widgety vnější obrazovky.

Nové (oficiálně vypadající) rendery, které zveřejnil legendární leaker Roland Quandt (aby je krátce poté stáhl), ukazují Galaxy Z Flip5 z různých úhlů. Kromě jiného potvrzují, že mezi oběma částmi zařízení nebude žádná mezera (nedávno uniklé makety, které mezeru ukazovaly, byly podle všeho podvrhem).

Zajímavější je však render, který ukazuje vnější displej a jeho potenciální widgety. Celkem je zde vidět šest widgetů, které by měly být optimalizovány pro zobrazení na vnějším displeji. Tyto widgety zahrnují kalendář, plnohodnotnou klávesnici pro odpovědi na zprávy, palubní vstupenku, čas a baterii, počasí a historii hovorů.

V tuto chvíli však stále nevíme, jak budou pro vnější displej příštího Z Flipu optimalizovány samotné aplikace. Je nicméně známo, že Samsung a Google spolupracují na optimalizaci aplikací, jako jsou Mapy Google, Zprávy Google a YouTube. Snad bude takovýchto aplikací co nejvíce, aby se velká vnější obrazovka (podle všeho bude mít úhlopříčku 3,4 palců) využila co nejlépe.

Samsung na své příští akci Galaxy Unpacked kromě nových skládaček představí i nové chytré hodinky Galaxy Watch6 a Watch6 Classic a tabletovou řadu Galaxy Tab S9. Původně se mělo za to, že mezi novinkami budou i sluchátka Galaxy Buds3, podle pár týdnů starého úniku to tak ale nevypadá.

Skládací smartphony Samsungu koupíte zde

Dnes nejčtenější

.