Zavřít reklamu

Samsung Notes patří bezesporu mezi nejlepší poznámkové aplikace na zařízeních s Androidem (na telefonech a tabletech Galaxy je předinstalována). Nyní začala dostávat aktualizaci, která přináší nový užitečný widget.

Aplikace Samsung Notes obdržela novou aktualizaci, která přináší nový widget, jenž vám umožní zobrazit seznam vámi vytvořených posledních poznámek. Nový widget se nazývá Note List a jde o widget s velikostí 5×2 podobný stávajícímu widgetu Single Note.

Nový widget zobrazuje seznam všech nedávno vytvořených či upravených poznámek. Zobrazuje názvy nedávných poznámek spolu s jejich náhledem, což uživatelům dává dobrou představu o tom, co je v těchto poznámkách zahrnuto. Jako obvykle si můžete velikost widgetu změnit podle svých představ a přidat jej na domovskou obrazovku telefonu či tabletu. Stojí za zmínku, že aplikace má kromě nového widgetu a zmíněného widgetu Single Note další dva: Note Creator a Note Shortcut.

Novou verzi Samsung Notes (4.4.08.55) si můžete stáhnout zde (v „českém“ obchodě Galaxy ani v obchodě Google Play zatím není dostupná).

Dnes nejčtenější

.