Zavřít reklamu

Kromě tří špičkových tabletů řady Galaxy Tab S9, které uvede na scénu 26. července, připravuje Samsung také dva tablety řady Fan Edition – Tab S9 FE a Tab S9 FE+. Nyní unikly první rendery druhého jmenovaného, z nichž vyplývá, že bude mít vylepšený zadní fotoaparát.

Z renderů Galaxy Tab S9 FE+, které pustil do oběhu dnes už legendární leaker Steve H. McFly (aka OnLeaks) a web WolfofTablet, vyplývá, že bude mít modernizovaný design ve stylu řady Galaxy Tab S9. Především však bude disponovat dvojitým zadním fotoaparátem místo jednoho (tím druhým bude podle všeho ultraširokoúhlý objektiv).

Jako řady Galaxy Tab S9, Tab S8, Tab S7 a Tab S6 má Tab S9 FE+ na zadním panelu magnetický proužek pro dotykové pero S Pen. Měřit bude údajně 285,4 x 185,4 x 6,54 mm.

Tablet by jinak měl do vínku dostat 12,4palcový displej, čipset střední třídy Exynos 1380 (který debutoval v telefonu Galaxy A54 5G) a 8 GB operační paměti. Nabízet se bude údajně ve čtyřech barvách, a to šedé, světle zelené, světle růžové a stříbrné. Není vyloučeno, že Samsung jej spolu se sourozencem představí po boku řady Galaxy Tab S9.

Tablety Samsungu koupíte zde

Dnes nejčtenější

.