Zavřít reklamu

Tým vývojářů Android Auto nedávno uvedl na trh novou verzi 10 své aplikace pro Android. Je však náročné určit konkrétní zahrnuté novinky, protože Google prozatím nezveřejnil oficiální seznam změn.

Není to poprvé, co se společnost Google rozhodla zachovat mlčenlivost ohledně nových funkcí obsažených v nejnovější verzi aplikace Android Auto. V minulosti zejména v případě beta verzí zaznívalo více spekulací, než kolik toho nakonec daná verze skutečně přinesla.

Totéž bohužel platí i pro verzi 10 beta. Jak bylo řečeno, oficiální seznam změn ze strany Googlu aktualizován nebyl, což naznačuje, že většina z nich se týká základních funkcí a jejich zdokonalení. Poznámka v obchodě Google Play zmiňuje vylepšení funkce Nerušit, nezávislost tmavého režimu v uživatelském rozhraní auta a na telefonu a klasické opravy chyb.

Chcete-li získat přístup k aktualizaci Android Auto beta 10, najdete ji v obchodě Google Play. Pokud pro váš smartphone ještě není dostupná, můžete si stáhnout soubor APK a nainstalovat verzi ručně prostřednictvím odkazu APK Mirror.

Android Auto v Google Play

Dnes nejčtenější

.