Zavřít reklamu

Posledním telefonem řady Fan Edition, který Samsung uvedl na trh, byl Galaxy S21 FE. Ten se do prodeje konkrétně dostal začátkem minulého roku. Telefon se má později v tomto roce dočkat nástupce, který ovšem podle všeho neponese název Galaxy S22 FE, nýbrž Galaxy S23 FE. Nedávno do éteru pronikly jeho první rendery a nyní obdržel 3C certifikaci, která odhalila jeho nabíjecí rychlost.

3C certifikace Galaxy S23 FE (SM-S7110) podle webu MySmartPrice odkryla, že telefon nabídne 25W nabíjení, což je u smartphonů Samsungu již delší dobu standard. Certifikace se také zmiňuje o tom, že nabíjecí adaptér se bude prodávat zvlášť, což je bohužel nějakou dobu také standard. Kromě toho certifikace odhalila, že smartphone bude podporovat 5G sítě.

Galaxy S23 FE bude podle dostupných úniků disponovat AMOLED displejem s úhlopříčkou 6,4 palců a 120Hz obnovovací frekvencí, zatím posledním vlajkovým čipsetem Samsungu Exynos 2200, 8 GB operační a 128 či 256 GB vnitřní paměti, 50MPx hlavním fotoaparátem a 4500mAh baterií. Softwarově by měl být postaven na Androidu 14 a nadstavbě One UI 6.0.

Podle nejnovějších neoficiálních informací by mohl být uveden na scénu v srpnu nebo září, tedy nedlouho po konání příští akce Galaxy Unpacked, na které Samsung představí řadu nových zařízení v čele se skládacími smartphony Galaxy Z Fold5 a Z Flip5.

Telefony Samsungu řady S23 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.