Zavřít reklamu

Good Lock je jednou z nejpopulárnějších aplikací mezi uživateli telefonů Galaxy. Nabízí řadu modulů, které jim umožňují přizpůsobit si různé funkce uživatelského rozhraní. Samsung začátkem tohoto týdne vydal novou verzi aplikace, brzy poté však byla nedostupná a modely jako NotiStar nebo QuickStar na den zmizely. Problém hlásili uživatelé v Jižní Koreji, přičemž není jasné, jestli se objevil i v jiných zemích.

Několik uživatelů v Jižní Koreji sdílelo své zkušenosti na komunitních fórech Samsungu. Jeden z nich uvedl, že aplikace nefunguje ani po její přeinstalaci. Moderátor fóra mu později odpověděl, že problém byl způsoben nyní již opravenou chybou v obchodě Galaxy.

Chyba v obchodě Galaxy podle všeho nezpůsobila žádné další problémy v zařízeních Galaxy a byla omezena pouze na moduly Good Locku. Služba nyní běží hladce jako dříve a korejský obr ji opravil, protože šlo o problém související se serverem. Pokud se s problémem stále potýkáte (i když je to velmi nepravděpodobné), můžete zkusit aplikaci opravit tradičním způsobem – vymažte její data nebo ji přeinstalujte.

Poslední aktualizace Good Locku jinak nepřinesla žádné nové funkce. Pouze vylepšila výkon a opravila blíže nespecifikované chyby.

Dnes nejčtenější

.