Zavřít reklamu

Aplikace Good Lock je velmi výkonným nástrojem pro přizpůsobení si telefonu Galaxy podle vašich představ. Jak jste jistě zaznamenali, od konce loňského roku je oficiálně dostupná i u nás. Aplikace nabízí řadu funkcí (modulů), které jsou zaměřeny na nejrůznější oblasti telefonu, ať už je to zamykací/domovská obrazovka, gesta, fotoaparát nebo klávesnice. Toto je podle nás jeho nejlepší funkce.

Nejlepší funkcí Good Locku, nebo lépe řečeno jednou z jeho nejlepších funkcí, které nabízí, je podle našich zkušeností Home Up. Jedná se o modul, který vám umožňuje si přizpůsobit mnoho vizuálních parametrů uživatelského rozhraní vašeho telefonu, včetně rozložení domovské obrazovky, rozložení obrazovky s nedávno otevřenými aplikacemi, úrovně rozostření pozadí nebo stylu složek.

Pomocí Home Up si můžete nastavit, aby se složky na domovské obrazovce objevovaly v malém okně, místo aby se otevíraly na celou obrazovku, nebo si můžete upravit jejich barvu pozadí či efekty rozostření. A pokud se vám nelíbí výchozí horizontální rozvržení obrazovky s nedávno otevřenými aplikacemi, Home Up vám nabízí další čtyři návrhy, ze kterých si můžete vybrat. Kromě toho si můžete nastavit maximální počet oblíbených položek na domovské obrazovce (konkrétně až na 9), přidat na obrazovku s nedávno otevřenými aplikacemi vyhledávací lištu nebo změnit velikost mřížky domovské obrazovky, aplikací i složek.

Pokud jste někdo, komu záleží na tom, jak vypadá jeho domovská obrazovka a nestačí mu možnosti nabízené nadstavbou One UI, je pro vás modul Home Up jako stvořený. Stáhnout si jej můžete zde.

Dnes nejčtenější

.