Zavřít reklamu

Aktuální úniky informací se netočí jen kolem nových skládaček Samsungu, které by nám měla společnost představit poslední červencový týden, ale i řady Galaxy S24, které se dočkáme až v únoru příštího roku. Nyní vyplulo na veřejnost interní kódové označení řady. 

Samsung začal s označováním svých vlajkových řad s řadou Galaxy S20, které přezdíval Hubble (kvůli Space Zoomu). Řada S21 poté dostala interní název Unbound (nevázaný), řada Galaxy S22 Rainbow a konečně Galaxy S23 Diamond. Nyní se v Samsungu řadě Galaxy S24 říká Muse (múza).

Informaci o tom přinesly magazíny SamMobile a GalaxyClub, které shodně uvádějí, že model Galaxy S24 Ultra nese konkrétní označení Muse3, což jasně nahrává tomu, že i letos se dočkáme třech modelů řady, kdy ten nejvybavenější doprovodí ještě základní Galaxy S24 a S24+. Několik předešlých informací přitom tvrdilo, že se v budoucnu s označením Plus rozloučíme. Pokud tedy ano, tak ne příští rok, leda by jej Samsung nějak přejmenoval.

Ať už ona „múza“ skrývá cokoliv, příliš se toho o novinkách vrcholné řady neví. Prosákly třeba ale informace o 5x teleobjetivu, který by měl nahradit ten 3x u modelu Ultra. Vzhledem k designovým změnám u aktuální řady nečekáme, že by se měl vzhled připravovaných novinek nějak razantně změnit.

Aktuální řadu Galaxy S23 koupíte zde

Dnes nejčtenější

.