Zavřít reklamu

Google začal vydávat patrně nejužitečnější aktualizaci aplikace Služby fotoaparátu Pixel od jejího spuštění v březnu loňského roku. Nový update totiž zavádí několik užitečných fotografických funkcí do aplikací třetích stran, jako je Snapchat.

Nejnovější verze aplikace Služby fotoaparátu Pixel (1.1) je nyní dostupná v obchodě Google Play a umožňuje podporovaným aplikacím třetích stran, jako je například Snapchat, přístup k několika užitečným funkcím Night Sight, jako je automatické ostření, manuální ostření a funkce zoomu. Přepínat mezi manuálním a automatickým ostřením v nočním režimu mohou konkrétně uživatelé modelů Pixel 6 a 7, zatímco možnost přepínání mezi hlavním fotoaparátem a teleobjektivem pro lepší výkon zoomu je vyhrazena pro modely Pixel 6 Pro a 7 Pro.

Zajímavé je, že update přichází několik dní poté, co Google vydal červnovou aktualizaci Feature Drop. Ta totiž také obsahovala některé novinky týkající se fotoaparátu.

Zpřístupněním výše uvedených funkcí pro aplikace třetích stran chce Google podle všeho zlepšit konzistentnost zážitku z používání fotoaparátu Pixel napříč aplikacemi a upevnit pozici Pixelu jako jednoho z předních androidových fotomobilů.

Dnes nejčtenější

.