Zavřít reklamu

Samsung je velmi aktivní, pokud jde o softwarové aktualizace. Na svá zařízení pravidelně vydává dva typy aktualizací: bezpečnostní a One UI.  Před pár týdny vydal na hodinky řad Galaxy Watch4 a Watch5 první betaverzi nadstavby One UI Watch 5, vycházející ze systému Wear OS 4.

Betaverze One UI Watch 5 je momentálně dostupná pouze ve dvou zemích, a sice USA a Jižní Koreji. To by se však mohlo brzy změnit. Podle dostupných informací se totiž beta program One UI Watch 5 v příštích týdnech rozšíří do Polska, Německa, Velké Británie, Kanady, Číny a Indie. Nás bohužel mine.

Web upozorňuje, že jakmile si uživatel betaverzi One UI Watch 5 nainstaluje, nebude se moci vrátit k předchozí stabilní verzi, pokud se beta program před jeho koncem rozhodne opustit. Může se tedy stát, že jeho hodinky zůstanou „zaseknuté“ u potenciálně chybného softwaru, dokud Samsung nevydá nový stabilní.

První betaverze One UI Watch 5 jinak přinesla řadu vylepšení, například snadné přidávání ciferníků a dlaždic, více ovládacích prvků u hovorů, personalizované zóny srdečního tepu nebo sdílení zdravotních údajů v případě nouze. Kompletní přehled novinek najdete zde.

Chytré hodinky Samsungu koupíte zde

Dnes nejčtenější

.