Zavřít reklamu

Není pochyb o tom, že YouTube nabízí největší sbírku streamovaného audio a video obsahu na světě. Zhlédnout vše, co se na platformu nahraje za jeden den, by vám trvalo přes 80 let – tak moc je tato sbírka rozsáhlá. Tento obsah je možné obecně rozdělit do dvou skupin: obsah, do kterého se aktivně zapojujete, jako jsou návody a recepty, a ten, do kterého se zapojujete pasivně, jako jsou playlisty a podcasty.

U první skupiny videí je obvykle důležité věnovat pozornost displeji. U té druhé můžete nechat přehrávání běžet, zatímco děláte něco jiného. Co když ale nechcete mít zapnutou obrazovku, která vybíjí baterii, zatímco posloucháte svůj oblíbený playlist při cvičení?

Přehrávejte YouTube na pozadí pomocí internetového prohlížeče

Neplacená verze aplikace YouTube oficiálně neumožňuje přehrávat videa na pozadí, neoficiálně to však možné je, a to pomocí webového prohlížeče. My si ukážeme, jak to funguje s prohlížečem Google Chrome.

  • Otevřete prohlížeč Chrome a přejděte na stránku youtube.com.
  • Najděte video, které chcete na pozadí přehrát, a pusťte ho.
  • V pravém horním rohu klepněte na ikonu tří teček.
  • Vyberte možnost Stránky pro počítač.
  • Tlačítkem na boku zamkněte telefon nebo se vraťte na domovskou obrazovku. Tím se přehrávání videa pozastaví.
  • Stejným tlačítkem telefon odemkněte nebo přejeďte prstem seshora dolů.
  • Na widgetu audio přehrávače stiskněte tlačítko Play, abyste pokračovali v poslechu.

Přehrávejte hudbu z videí na pozadí pomocí aplikací třetích stran

Přehrávat hudbu z videí na pozadí bez placení je také možné prostřednictvím aplikací třetích stran. Jednou z nejznámějších aplikací, která vám to umožní, je MusicTube. Přehrávání na pozadí funguje hned, nemusíte dělat nic navíc. Musíte jen snést občasnou reklamu nad rámec toho, co vám „servíruje“ YouTube.

Dnes nejčtenější

.