Zavřít reklamu

Již nějakou dobu se spekuluje o tom, že Samsung pracuje na nové „budgetové vlajce“ Galaxy S23 FE. Poslední úniky naznačovaly, že by mohl být představen až příští rok, ten nejnovější ale dává naději, že by to mohlo být dříve, zřejmě ještě letos, jak tvrdily dřívější neoficiální informace. Jeho baterie totiž nyní obdržela certifikaci.

Podle webu Android Central obdržela baterie telefonu Galaxy S23 FE (který je zde uveden pod modelovým číslem SM-S711) certifikaci v Jižní Koreji. Součástí certifikace je obrázek baterie, který je však poněkud rozmazaný, takže je obtížné rozeznat konkrétní detaily. Baterie samotná prý nese modelové číslo EB-BS711ABY.

Číslo modelu a certifikace regulátora Safety Korea naznačují, že Galaxy S23 FE bychom se mohli dočkat v příštích měsících. I když se certifikace nezmiňuje o kapacitě baterie, podle dřívějších úniků bude činit 4500 mAh (stejnou kapacitou disponovaly i předchozí modely Galaxy FE).

Telefon by kromě toho měl do vínku dostat čipset Exynos 2200, 8 GB operační a 256 GB vnitřní paměti a 50MPx hlavní fotoaparát. Stát bude údajně mezi 560–640 dolary (zhruba 12 300–14 100 Kč). Oproti základnímu modelu řady Galaxy S23 (ve verzi s 256GB úložištěm) by tak byl levnější o 20–30 %.

Ty nejlepší Samsung telefony za nejlepší ceny koupíte zde

Dnes nejčtenější

.