Zavřít reklamu

Jak jste jistě zaznamenali, Samsung ve středu konečně spustil beta program nadstavby One UI Watch 5 pro hodinkové řady Galaxy Watch4 a Watch5. Ta kromě jiného přináší funkci, která ulehčí život uživatelům přenášejícím Galaxy Watch do nových telefonů.

Hodinky běžící na systému Wear OS mají problém: nelze je přenést do nových smartphonů. Lépe řečeno to možné je, avšak jen v případě, že jsou hodinky resetovány a připojeny k novému telefonu. Co zde chybí, je funkce zálohování. To se však s nadstavbou One UI Watch 5 podle všeho mění.

Beta aktualizace One UI Watch 5 přináší funkci, která uživatelům umožňuje přepnout chytré hodinky na jiné smartphony při vymazání stávajících dat. Dříve byl velký problém přenést chytré hodinky na jiné smartphony; kdykoli to uživatel udělal, musel hodinky resetovat a poté je připojit k novému telefonu. První betaverze One UI 5 však tento problém řeší.

K přenesení hodinek do jiného smartphonu je nutné, aby se účet Google na hodinkách a v telefonu, který k nim chce uživatel připojit, shodoval, a pokud je uživatel na tomto telefonu přihlášen do účtu Samsung, ten samý účet bude použit i na hodinkách. O dalších funkcích One UI Watch 5 si můžete přečíst zde.

Chytré hodinky Galaxy Watch4 a Watch5 koupíte zde

Dnes nejčtenější

.