Zavřít reklamu

Jak jistě víte, Samsung má později v tomto roce otevřít beta program pro nadstavbu One UI 6.0. Jedním ze zařízení Galaxy, které by mělo mít k betaverzím One UI 6.0 přístup, je Galaxy A54 5G. Že to tak opravdu bude, nyní potvrdil spolehlivý leaker.

Známý leaker Tarun Vats zjistil, že Samsung interně testuje nadstavbu One UI 6.0, přesněji řečeno její alfa sestavení, na telefonu Galaxy A54 5G. To potvrzuje, že „nový král střední třídy bez koruny“, jak jsme jej nazvali v naší nedávné recenzi, bude prvním modelem řady Galaxy A, který dostane beta aktualizaci nadstavby. Sestavení má nést firmwarovou verzi A546BXXU3BWE1/A546BOXM3BWE1/A546BXXU3BWE1.

Samsung by měl svou první betaverzi One UI 6.0 na způsobilá zařízení Galaxy vydat v srpnu, a to krátce poté, co Google na telefony Pixel vypustí ostrou verzi Androidu 14. Jako první ji podle všeho dostane aktuální vlajková řada korejského obra Galaxy S23. Stabilní verzi nadstavby by měl Samsung začít vydávat někdy na podzim (některé úniky naznačují, že to bude koncem října). Ještě předtím však podle všeho na vybrané telefony a tablety vydá update s nadstavbou One UI 5.1.1, založenou na stávajícím Androidu.

Telefony Samsungu koupíte zde

Dnes nejčtenější

.