Zavřít reklamu

Jak název napovídá, Golfová edice Galaxy Watch5 a Galaxy Watch5 Pro, je vytvořena speciálně pro milovníky golfu. Hodinky mají stylový dvoubarevný řemínek a domovské tlačítko v zeleném provedení, což jim dodává jedinečný vzhled, který jde ruku v ruce s povahou tohoto sportu. Jako bonus je součástí dodávky také doživotní členství v aplikaci Smart Caddie, která pomáhá lidem zlepšovat a spravovat jejich golfové dovednosti. K hodinkám dostanete i další ciferníky s golfovou tématikou, které ladí s designem zařízení.

Korejský gigant nabízí v USA slevu 100 dolarů na hodinky Galaxy Watch5 a Galaxy Watch5 Pro Golf Edition, čímž se cena zařízení dostává na 259,99 a 399,99 amerických dolarů, tedy stejnou úroveň jako u standardní verze. Nabídka je dispozici na oficiálních webových stránkách společnosti Samsung pro tuto zemi. Jak samozřejmě tušíte, my máme smůlu.

Společnost Samsung původně uvedla na trh golfovou edici hodinek Galaxy Watch5 za 359,99 a Galaxy Watch5 Pro za 499,99 dolarů a ačkoli se mnoha lidem líbí motiv těchto chytrých hodinek, utratit o 100 dolarů navíc se nezdálo zas až tak lákavé. Ale nyní, když Golf Edition stojí stejně jako standardní verze, se její výběr oproti základnímu modelu jeví jako velmi zajímavá volba. Bohužel je však k dispozici pouze s Bluetooth + Wi-Fi a chcete-li, aby hodinky disponovaly mobilním připojením, je třeba sáhnout ke standardní verzi.

Líbí se vám design Galaxy Watch5 a Galaxy Watch5 Pro Golf Edition? Ze Států si ji pravděpodobně poslat nenecháte, ale vypadají opravdu dobře. Je veliká škoda, že Samsung náš trh pořád tak obchází, a to třeba i se speciálními barvami řady Galaxy S23 nebo různými Bespoke možnostmi smartphonů.

Chytré hodinky Samsungu koupíte zde

Dnes nejčtenější

.