Zavřít reklamu

Máte předplacenou streamovací službu Disney+, ale namísto fantasy, akce, napětí či romantiky máte tentokrát chuť spíše na něco poučného? Můžete se nechat inspirovat naším dnešním žebříčkem, ve kterém vám přinášíme tipy na 10 nejlépe hodnocených dokumentů a vzdělávacích snímků na Disney+.

Tělo nezná hranic

Chris Hemsworth chce na své strhující misi zjistit, jak žít lépe a déle. Za pomoci prvotřídních expertů, své rodiny a přátel se pustí do řady ohromných výzev, aby si vytyčil nové hranice a zastavil nemoci stáří, než nad jeho tělem převezmou vládu. V napínavé sérii producenta Darrena Aronofského Chris zjišťuje, jak mohou všichni lidé dosáhnout toho, aby byli celý život v kondici, zdravější a šťastnější.

Kosmos: Možné světy

KOSMOS: MOŽNÉ SVĚTY je podivuhodnou cestou za minulostí, přítomností a budoucností lidstva, která diváky přenese do ztracených světů a míst, které věda teprve odhalí.

Ed Sheeran: The Sum of it All

Světová hvězda Ed Sheeran otevírá v tomto bolestně upřímném dokumentu dveře ke svému životu.

Tajemství slonů

Od tajemství komunikace až po hloubku jejich emocí, tento seriál navždy změní vše, co jste si mysleli, že o slonech víte.

Broke Shields: Pretty Baby

Cesta herečky, modelky a světové superstar Brooke Shieldsové od sexualizované mladé dívky k ženě, která se chopí své identity a hlasu. Tento pořad obsahuje témata pouze pro dospělé. Nemusí být proto vhodný pro všechny diváky.

Záchrana

Dokumentární film „Záchrana“ vypráví neuvěřitelný příběh statečné záchrany dvanácti chlapců a jejich trenéra z hloubi zaplavené jeskyně v Thajsku.

Matildas: Svět nám leží u nohou

Inspirativní a intimní příběh ze zákulisí Matild – australského ženského národního fotbalového týmu, který se chystá na mistrovství světa na domácí půdě. Sledujeme hráčky na hřišti i mimo něj, jak inspirují další generaci.

Beatles: Get Back

Beatles: Get Back je příběh Johna Lennona, Paula McCartneyho, George Harrisona a Ringa Starra, kteří plánují první živé vystoupení po více než dvou letech. Zachycuje skládání a zkoušení 14 nových písní původně určených k vydání na doprovodném živém albu. Dokument představuje – poprvé v celé šíři – poslední živé vystoupení Beatles jako skupiny, nezapomenutelný střešní koncert v londýnské ulici Savile Row, jakož i další písně a klasické skladby uvedené na posledních dvou albech skupiny, Abbey Road a Let It Be.

Ukradené mládí: Kult na koleji Sarah Lawrence

Skupina bystrých studentů z vysoké školy Sarah Lawrence se dostane pod temný vliv otce své kamarádky, Larryho Raye. Film s bezprecedentním přístupem k těm, kteří s Rayem žili, sleduje kult od jeho počátků až po dosud trvající následky.

Light & Magic

Když se George Lucas pustil do natáčení Hvězdných válek, netušil, že tím rozpoutá ve filmovém průmyslu revoluci. Tahle šestidílná série mapuje vývoj společnosti Industrial Light & Magic, která má na kontě ikonické vizuální efekty ve Hvězdných válkách, E.T. – Mimozemšťanovi, Terminátorovi 2, Jurském parku a mnoha dalších filmech. Tohle je příběh týmu kreativních géniů, co vdechli kouzlo tolika oblíbeným filmům.

 

Dnes nejčtenější

.