Zavřít reklamu

Samsung představí příští týden v Indii nový smartphone střední třídy Galaxy F54 5G. Na svém webu na něj již začal lákat a otevřel pro něj předobjednávky. Nicméně ještě před oficiálním oznámením telefonu a následným uvedením na trh bylo na YouTube zveřejněno video s jeho prvními dojmy, které odhalilo jeho design a všechny specifikace.

Z videa vyplývá, že Galaxy F54 5G bude dostupný v tmavě modré a prismatické stříbrné barvě a jeho zadní strana bude mít stejný design jako záda většiny telefonů Samsungu vydaných v letošním roce, tj. bude osazena třemi od sebe oddělenými fotoaparáty. Jeho tloušťka má činit 8,4 mm a hmotnost 199 g. Bude prý mít plastová záda a na boku umístěnou čtečku otisků prstů.

Co se týče specifikací, telefon má disponovat velkým 6,7palcovým Super AMOLED+ displejem s rozlišením FHD+ a 120Hz obnovovací frekvencí. Pohánět jej prý bude čipset Exynos 1380, kterému má sekundovat 8 GB operační paměti a 256GB úložiště. Softwarově má běžet na nadstavbě Androidu 13 One UI 5.1.

Fotoaparát prý bude mít rozlišení 108, 8 a 2 MPx, přičemž druhý má sloužit jako ultraširokoúhlý objektiv a třetí jako makro kamera. Telefon má napájet baterie s nadprůměrnou kapacitou 6000 mAh, která prý bude podporovat 25W rychlé nabíjení.

Galaxy F54 5G bude představen 6. června v Indii. Jestli se dostane na další trhy, není v tuto chvíli známo, nicméně to není pravděpodobné, protože ostatní trhy již pokrývají modely Galaxy A54 5G a Galaxy M54 5G.

Telefony Samsungu koupíte zde

Dnes nejčtenější

.