Zavřít reklamu

Samsung vydal novou aktualizaci pro svého hlasového asistenta Bixbyho. Jaké novinky update přináší?

Nová aktualizace pro Bixbyho jej povyšuje na verzi 3.3.15.18 a má necelých 63 MB. Samsung v protokolu změn říká, že nyní můžete s asistentem dělat více. Konkrétně vám nyní Bixby může doporučit užitečná nastavení související s širší škálou příkazů.

Kromě toho korejský obr také vylepšil některé možnosti pro dětské účty, což je funkce, se kterou přišel začátkem letošního roku. Nyní mohou uživatelé dětských účtů požádat ověření od rodičů, když chtějí mít přístup ke službám Bixbyho, a vyžadovat další oprávnění ke sdílení od třetích stran.

Funkce dětských účtů v asistentovi je momentálně podporována jen v USA a Jižní Koreji, Samsung však v protokolu změn připomíná, že se postupně dostane do dalších zemí.

A konečně, nová aktualizace nyní umožňuje uživatelům aktivovat probuzení hlasem při přehrávání vyzváněcího tónu, budíku nebo funkce Bixby TTS (Text-To-Speech; převod textu na řeč), i když je vypnuta funkce Wake up when sound is playing. Tuto novou funkci s názvem Wake up when media is playing je možné aktivovat v nabídce Settings v rámci možnosti Voice wake-up. Aktualizaci stahujte zde.

Dnes nejčtenější

.