Zavřít reklamu

SmartThings je globálně populární aplikace Samsungu, která nabízí různé možnosti připojení pro ovládání zařízení chytré domácnosti, jako jsou televizory, reproduktory, světla, žaluzie a mnoho dalších. Funguje jako centrální jednotka, která ovládá zařízení podle vašeho přednastavení.

Kromě verze pro smartphony existuje SmartThings také ve verzi pro chytré hodinky Galaxy. A ta právě nyní dostala novou aktualizaci. Co nového přináší?

Samsung vydal novou aktualizaci SmartThings pro kompatibilní chytré hodinky Galaxy. Ta aplikaci povyšuje na verzi 1.3.00.11. Update podle protokolu změn přináší několik změn, jako je nová sekce Explore (Objevit), která uživatelům pomáhá získat více informací o produktech a funkcích týkajících se SmartThings na jednom místě. Kromě toho aktualizace obsahuje vylepšení, která mají zlepšovat fungování aplikace. Jak konkrétně, však Samsung nespecifikoval.

Aplikace SmartThings je kompatibilní se systémem Wear OS, což znamená, že v současnosti je dostupná pro hodinky Galaxy Watch4, Galaxy Watch4 Classic, Galaxy Watch5 a Galaxy Watch5 Pro. Nový update si můžete stáhnout zde.

Chytré hodinky Galaxy Watch4 a Watch5 koupíte zde

Dnes nejčtenější

.