Zavřít reklamu

Jak zrušit WhatsApp je poměrně vyhledávaným dotazem. Proč? WhatsApp je populární komunikační platforma, kterou využívá obrovská spousta lidí, a to jak na mobilních telefonech, tak i třeba na počítačích. Proč byste měli jak zrušit WhatsApp vědět?

WhatsApp je od roku 2014 ve vlastnictví společnosti Meta (dříve Facebook) Marka Zuckerberga. V historii této firmy můžeme najít celou řadu kontroverzí a skandálů, spojených mimo jiné s úniky dat. Pokud vás tato skutečnost spolu s nutností sdílení uživatelských dat napříč dalšími službami společnost Meta zneklidňuje, můžete si WhatsApp zrušit.

Jak zrušit WhatsApp

Jak zrušit WhatsApp? Pokud používáte desktopovou verzi aplikace WhatsApp – tedy na vašem počítači – a chtěli byste si jej zrušit právě zde, máme pro vás špatnou zprávu. Zrušení WhatsAppu je totiž možné pouze v příslušné aplikaci pro chytré mobilní telefony. Postup je nicméně relativně snadný.

Jak zrušit WhatsApp na Androidu

  • Spusťte aplikaci WhatsApp.
  • V pravém horním rohu klepněte na ikonku tří teček a zvolte Nastavení.
  • V menu, které se vám zobrazí, klepněte na Účet.
  • Zvolte Odstranit účet.
  • Potvrďte svou totožnost zadáním vašeho telefonního čísla, se kterým máte propojenou aplikaci WhatsApp. Pro jistotu si překontrolujte předvolbu.
  • Potvrďte zemi a poté o něco níže klepněte na Odstranit účet.

Odstranění účtu na WhatsAppu je relativně rychlé a jednoduché. V případě, že byste si své rozhodnutí rozmysleli, není nic jednoduššího než aplikaci WhatsApp opět stáhnout z Google Play Store a znovu se zaregistrovat.

Dnes nejčtenější

.