Zavřít reklamu

V jednom z našich předchozích článků jsme vám představili smartphony od Samsungu, které jsou považovány za ty nejlepší. Existuje ale samozřejmě také opačný konec spektra – tedy smartphony, které se obecně považují za ty nejhorší. Souhlasíte s následujícím žebříčkem? Dejte nám vědět do komentářů.

Samsung Galaxy Note 7

U Samsungu Galaxy Note 7 zajisté není třeba zdůrazňovat, proč je považován za jeden z nejhorších. O tuto pověst se nepostarala jeho softwarová ani hardwarová výbava, ale potíže, které byly spojené s jeho náhodným vybuchováním a samovznícením. Smartphone byl záhy prohlášen za nebezpečný, a letecké společnosti zakazovaly vstup na palubu s tímto modelem.

Samsung Galaxy Fold

Přestože řada Samsung Galaxy Fold byla ve světě chytrých telefonů řadou inovací, které změnily pravidla hry, měla více než dost problémů. Na vině byl především fakt, že skládací smartphony byly v té době ještě neprobádanou oblastí. Navzdory vší snaze se tak první Galaxy Fold potýkal s řadou obtíží, souvisejících s jeho konstrukcí.

Samsung Wave S8500

Vzpomínáte na Samsung Wave S8500? Byl vybaven slušným hardwarem, kamenem úrazu zde byl ale software. Na telefonu běžel operační systém Bada od společnosti Samsung, který kvůli nedostatku funkcí jednoduše nedokázal konkurovat systému Android. Tento telefon se nakonec stal funkčním telefonem v rouše chytrého telefonu a zničil jakoukoli šanci, kterou měl Samsung se svým mobilním operačním systémem.

Samsung Galaxy S4

Řada Samsung Galaxy S čítá povedených i nepovedených modelů a Samsung Galaxy S4 je tak trochu od každého něco. Je to jeden z nejprodávanějších telefonů všech dob, který je al zároveň považován za jeden z nejnudnějších telefonů Galaxy S všech dob. Samsung Galaxy S4 nebyl na svou dobu špatný telefon, plastová konstrukce spolu se špatnou haptikou způsobovaly, že telefon působil poměrně lacině, a v konečném důsledku vlastně nikoho neohromil.

Samsung Galaxy S6

Po modelu Samsung Galaxy S4 přišel Samsung s modelem S5, který příliš mnoho revolučních novinek nepřinesl. Poté, co si společnost uvědomila, že je výrazná změna již zapotřebí, přišel Samsung Galaxy S6, který na první pohled vypadal skvěle. Tento upgrade však provázely problémy a navzdory hezkému vzhledu nebyl Samsung Galaxy S6 hodnocen pozitivně.

Dnes nejčtenější

.