Zavřít reklamu

Z dílny společnosti Samsung již vzešel opravdu velký počet rozličných smartphonů. Kromě velikosti nebo funkcí se od sebe jednotlivé modely liší také svou barvou. Co se barevných variant smartphonů týče, Samsung se mnohdy rozhodně nedrží zpátky, a nebojí se opravdu pozoruhodných odstínů. Které patří k těm nejpozoruhodnějším?

Růžový Samsung Galaxy S2

Růžový Galaxy S2 je jedním z nejvzácnějších smartphonů Samsung, které kdy byly vyrobeny. Při uvedení na trh nebyla tato barva k dispozici. Do palety Galaxy S2 byla přidána až po uvedení na trh a byla uvolněna pouze na vybraných trzích, což téměř znemožňuje její dohledání. Samsung Galaxy S2 v růžové barvě byl k dostání v Jižní Koreji, některé zdroje mluví i o Švédsku.

Samsung Galaxy S2 Pink

Galaxy S3 v granátově červené a jantarově hnědé

Ačkoli Samsungy Galaxy S3 v jantarově hnědé a granátově červené barvě pravděpodobně nebyl prvním hnědočerveným telefonem, který kdy Samsung vyrobil, připravily půdu pro budoucí modely v podobných barvách. Obě zmíněné varianty spatřily světlo světa několik měsíců po uvedení původního modelu Galaxy S3, a podobně jako předchozí růžový Galaxy S2 se i tyto modely prodávaly jen v hrstce vybraných regionů.

Galaxy S3 Brown and Red

Řada La Fleur

Květinový vzor La Fleur rovněž patří k nejpozoruhodnějším barevným variantám v historii společnosti Samsung. Jihokorejský gigant tento vzor použil u více modelů svých smartphonů včetně Galaxy S3 a S3 Mini, Galaxy Ace 2, Galaxy Ace Duo a Galaxy S Duo. Vzor La Fleur byl k dostání v červené a bílé variantě.

Samsung Galaxy S4 v odstínech Purple Mirage a Pink Twilight Galaxy

Samsung Galaxy S4 spatřil světlo světa na jaře roku 2013. Možná si i vy pamatujete na jeho uvedení, stejně jako na to, že jej bylo možné sehnat v barvě White Frost nebo Arctic Blue. Zatímco tyto dvě varianty byly jedny z nejběžnějších, několik měsíců po představení základních verzí se Samsung vytasil s odstíny Purple Mirage a Pink Twilight, které naopak patřily mezi nejvzácnější.

Samsung Galaxy S4 a S4 Mini Black Edition

Modely Samsung Galaxy S4 a S4 Mini Black Edition nebyly jen smartphony od Samsungu vyvedené v černé barvě. Jejich zadní panel byl totiž v kůži, čímž se Black Edition varianty lišily od standardních modelů. Jihokorejský gigant představil Samsung Galaxy S4 a Galaxy S4 Mini v Black Edition verzi v únoru roku 2014.

Dnes nejčtenější

.