Zavřít reklamu

Fotografování se v průběhu let značně vyvinulo a s nástupem chytrých telefonů s pokročilými fotoaparáty je pořizovat úžasné snímky bez drahého vybavení snazší než kdy dříve. Možná i vy hledáte ty nejlepší nástroje, které vám pomohou vytvořit dokonalý snímek. Nechte se inspirovat naším dnešním výběrem pěti nejlepších fotoaplikací pro Android.

Pixtica: Camera and Editor

Aplikace Pixtica vám nabízí kreativní nástroje pro použití filtrů a efektů, zdobení samolepkami, vytváření memů, úpravy velikosti a vylepšování portrétů. Součástí aplikace je dále funkce Magic Hours pro předpovídání takzvané modré a zlaté hodinky nebo indikátor otřesů pro zajištění stability vašich záběrů.

Stažení v Google Play

Picsart

PicsArt nabízí rozsáhlou škálu nástrojů a funkcí, které uživatelům umožňují snadno vytvářet vizuálně podmanivé obrázky. Jedním z jeho nejpozoruhodnějších aspektů je působivá sbírka filtrů, efektů a překryvů. K přeměně fotografií v působivá umělecká díla stačí několik jednoduchých klepnutí. PicsArt využívá k úpravám vašich fotografií technologii umělé inteligence.

Stažení v Google Play

PhotoScan by Google Photos

Pokud chcete digitalizovat své vytištěné fotografie, bude tato aplikace vaším novým nejlepším přítelem. Tato samostatná aplikace skenuje a ukládá fyzické fotografie pomocí fotoaparátu vašeho mobilního zařízení. K nalezení okrajů fotografie používá pokročilé algoritmy zpracování obrazu. Provádí korekce, které zlepší vzhled fotografií opravou perspektivního zkreslení a odstraněním odlesků a stínů.

Stažení v Google Play

Open Camera

Tato aplikace může efektivně nahradit výchozí aplikaci fotoaparátu vašeho smartphonu, a poskytne vám mnoho funkcí, které najdete v nejlepších telefonech se systémem Android, aniž byste museli platit ceny vlajkových lodí. Všechny funkce ovšem nemusí být právě na vašem zařízení k dispozici, protože jsou závislé na hardwaru zařízení. Můžete nastavit režim fotoaparátu (standardní, DRO, HDR, panorama), rozlišení fotoaparátu, expozici, vyvážení bílé, barevný efekt a spoustu dalších parametrů.

Stažení v Google Play

PhotoRoom

Nelíbí se vám pozadí na fotografiích? Tato aplikace je výjimečně umí odstranit a nahradit šablonami. Jakmile najdete šablonu, která se vám líbí, můžete ji doladit podle svého – možností máte v této aplikaci opravdu požehnaně.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.