Zavřít reklamu

Jihokorejská společnost Samsung patří mezi největší výrobce smartphonů současnosti. Její historii psalo mnoho populárních telefonů, od skládacích telefonů, které změnily pravidla hry, až po oblíbenou řadu Samsung Galaxy Note. Jak už to tak ale chodí, ne všechny telefony z dílny jihokorejského giganta jsou považovány za bezkonkurenční. Které modely se obecně hodnotí jako ty nejlepší?

Samsung Galaxy S II

Model S II, který navazoval na starší model Samsung Galaxy S, si díky vylepšením a inovacím získal oblibu u širokého spektra uživatelů. V době svého vydání byl považován za vážného konkurenta pro iPhone, a ačkoliv mu přece jenom k dokonalosti něco málo chybělo, je dodnes považován za jeden z nejlepší telefonů, které kdy vzešly z dílny společnosti Samsung. Pyšnil se například Super AMOLED displejem, 1,2GHz procesorem a baterií s úctyhodnou výdrží.

Samsung Galaxy Nexus

Samsung Galaxy Nexus byl jedinečným modelem, na kterém si společnost Samsung nechala opravdu hodně záležet. Na telefonu běžel operační systém Android 4.0 Ice Cream Sandwich, byl osazen dvoujádrovým 1GHz procesorem TI OMAP 4460 a vybaven Li-ion baterií s kapacitou 1750 mAh. Zadní 5MP fotoaparát s LED přisvícením nabízel funkci autofocusu a možnost nahrávání 1080p videí.

Samsung Galaxy Z Flip 4

Samsung Galaxy Z Flip 4 je modelem, který mnohé uživatele připravil o předsudky, spojené se skládacími smartphony. Je opravdu velmi dobře zpracován, nabízí kvalitní hardwarové specifikace i softwarovou výbavu, ale zároveň si zachoval relativně rozumnou cenu. Je osazen SoC Qualcomm Snapdragon 8+ první generace, nabízí 8GB RAM a je dostupný ve variantách úložiště 128 GB, 256 GB a 512 GB.

Samsung Galaxy Note 9

Velké popularitě se právem těšil také Samsung Galaxy Note 9. Kromě kvalitního hardwarového vybavení nabídl také skvělé funkce nejen pro psaní, velkoryse dimenzovaný displej a spoustu dalších skvělých vlastností. Jedním z mála parametrů, které byly u Samsungu Galaxy Note 9 vnímány negativně, tak byla snad pouze cena, která se mnohým uživatelům zdála zbytečně vysoká.

Samsung Galaxy S8

Velmi populárním a povedeným modelem řady Galaxy S byl Samsung Galaxy S8. Byl vybavený skvěle vypadajícím Super AMOLED displejem s úhlopříčkou 5,8″ nebo třeba USB-C konektorem pro nabíjení. Uživatelé si kromě jiného také chválili to, jak skvěle se tento telefon držel v ruce. Vděčil za to mimo jiné použitému materiálu.

Dnes nejčtenější

.