Zavřít reklamu

Ne vždy se všechno povede a své o tom ví nejen výrobci, ale i zákazníci. Toto je seznam obecně těch nejhorších smartphonů řady Galaxy S, které se povedlo jihokorejské společnosti vyprodukovat.

Samsung Galaxy S (2010)

Samsung Galaxy S z roku 2010 určitě nebyl vyloženě špatným telefonem, mezi nejkvalitnější modely jej ale také nelze zařadit. Mezi vlastnosti, na které si uživatelé stěžovali, patřila například zadní část z nepříliš kvalitního plastu nebo absence LED blesku u zadního fotoaparátu. Naopak pozitivní odezvu sklidil třeba 4″ Super AMOLED displej.

Samsung Galaxy S6 (2015)

V době svého uvedení měl Samsung Galaxy S6 po určitých stránkách rozhodně co nabídnout, v jiných směrech ale bohužel znamenal zklamání. Uživatelům vadila absence krytí IP, nemožnost snadné výměny baterie, a v neposlední řadě také absence slotu pro microSD kartu. Co se pozitivní odezvy týče, tu sklidil Samsung Galaxy S6 především za to, se oproti jeho předchůdci jednalo o celkem důstojné pokračování, zejména po stránce konstrukce a celkového designu.

Samsung Galaxy S4 (2013)

Samsung Galaxy S4 patřil ve své době k nejlépe prodávaným chytrým mobilním telefonům. Ve srovnání se svými tehdejšími konkurenty ale přece jen postrádal nejedno vylepšení. Kritiku sklidil například fakt, že velkou část interního úložiště zabraly systémové soubory, přílišné nadšení nevyvolaly ani některé nové funkce. Určitě se ale nedá tento model označit za jednoznačný propadák.

Samsung Galaxy S9 (2018)

Samsungu Galaxy S9 bylo vyčítáno zejména to, že oproti svému předchůdci nevykazoval téměř žádné revoluční novinky ani výrazné zlepšení. Kritice čelil také proto, že se společnost Samsung rozhodla základní model poměrně osekat, a výrazná vylepšení, jako byl třeba duální fotoaparát, získala pouze varianta Plus.

Samsung Galaxy S20 (2020)

Přestože Samsung Galaxy S20 nebyl sám o sobě vyloženě špatným smartphonem, stala se u něj trnem v oku nově zavedená absence sluchátkového jacku. Rozporuplně byla vnímána podpora 5G sítí, která sice znamenala vítané vylepšení, ale na druhou stranu se podepsala na vyšší ceně telefonu. S kritikou se také setkala absence teleobjektivu u základního modelu.

Dnes nejčtenější

.