Zavřít reklamu

Počet streamovacích služeb neustále roste, a jejich nabídka se zdá být čím dál bohatší. Stálicí nicméně i nadále zůstává Netflix. Pokud i vy patříte mezi jeho předplatitele, můžete se nechat inspirovat naším dnešním výběrem nejlépe hodnocených seriálů na Netflixu.

Perníkový táta

Středoškolský učitel chemie, který umírá na rakovinu, se spojí se svým bývalým studentem, aby zajistil budoucnost svojí rodiny výrobou a prodejem pervitinu.

Poslední představení

Dokumentární seriál mapuje vzestup fenomenálního Michaela Jordana a Chicago Bulls v 90. letech a přináší dosud nezveřejněné záběry z fantastické sezóny 1997–98.

Arcane

Sousední města Piltover a Zaun proti sobě válčí a dvě sestry stojí v souboji magických technologií a protichůdných názorů na opačných stranách barikády.

Kancl

Do firmy Dunder Mifflin přijede natáčet dokumentární štáb. Přivítá ho zcela bezradný manažer Michael Scott, který právě zjistil, že pobočka možná bude muset propouštět.

Továrna v Kotě

Snaživý, ale nevýrazný mladík a jeho přátelé se snaží proplouvat úskalími studentského života ve městě plném elitních přípravek na prestižní indické univerzity.

Show Jerryho Seinfelda

Komik Jerry a jeho tři cyničtí přátelé se umí zasmát úplně obyčejným i absurdním věcem. „Seriál o ničem“, který se do historie sitcomů zapsal zlatým písmem.

Volejte Saulovi

Tenhle prequel Perníkového táty nominovaný na Emmy sleduje život začínajícího advokáta Jimmyho McGilla a jeho proměnu na morálkou nesvázaného právníka Saula Goodmana.

Narcos

Tenhle drsný seriál se točí kolem skutečných osudů gangsterů z mocných kolumbijských drogových kartelů, nechvalně proslulých svou krvežíznivostí.

Gangy z Birminghamu

Píše se rok 1919 a nechvalně proslulý gang v anglickém Birminghamu vede zločinecký boss Tommy Shelby, který se chce dostat nahoru bez ohledu na okolnosti.

Black Mirror

Sci-fi antologie odkrývá zvrácenou budoucnost technologií, kde se ty nejlepší vynálezy lidstva střetávají s jeho nejnižšími pudy.

Dnes nejčtenější

.