Zavřít reklamu

V posledních měsících vyšlo najevo, že Samsung údajně pracuje na modelu Galaxy S23 FE. Zprávy zmiňovaly, že telefon by mohl být uveden na trh ve 4. čtvrtletí roku 2023. Nová spekulace však tvrdí, že by Galaxy S23 FE mohl být uveden už v červenci nebo srpnu 2023. Je to tedy pravda?

Fáma pocházející od Twitter účtu Revegnus tvrdí, že by Samsung by mohl uvést Galaxy S23 FE mnohem dříve, než se původně předpokládalo, a to kvůli pomalému prodeji řady Galaxy S23 ve druhém čtvrtletí tohoto roku. Tvrdí dokonce, že Galaxy S23 FE by mohl být uveden na trh dříve než Galaxy Z Flip5 a Galaxy Z Fold5, jejichž představení se očekává na konci července.

Neobjevily se ale žádné obvyklé známky, které by ukazovaly na jeho blížící se uvedení na trh. Možností tedy pořád může být několik. Může platit původní okno v Q4 2023, možná ale Samsung přesunul uvedení Galaxy S23 FE ze 4. čtvrtletí 2023 na 1. čtvrtletí 2024 a je také klidně možné, že byl tento smartphone zrušen nebo jen přejmenován kvůli aktuálním podmínkám na trhu. Pořád nicméně platí to, že je to aktuálně jeden z nejspekulovanějších smartphonů, kdy jej snad předčí jen iPhony 15 Applu.

Rozhodně neříkáme, že bychom Galaxy S23 FE nechtěli. Vidíme v něm jasný potenciál, a to i vzhledem k předchozím dvěma generacím, kdy zejména Galaxy S21 FE měl tu smůlu, že na trh přišel těsně před řadou Galaxy S22, což ho stálo hezká prodejní čísla. Upřímně doufáme, že Sasmung nebude tuto chybu opakovat a že se tohoto telefonu dočkáme na podzim letošního roku, tedy na přelomu října a listopadu, kdy by jeho představení dávalo největší smysl.

Řadu Galaxy S23 koupíte zde

Dnes nejčtenější

.