Zavřít reklamu

Samsung své vlajkové telefony včetně těch ohebných dosud představoval v zahraničí. Mělo se za to, že tak učiní i v případě příštích skládaček Galaxy Z Fold5 a Galaxy Z Flip5. Nyní se zdá, že tomu tak nebude, a že akce, na které své příští skládací smartphony představí, se bude konat v Jižní Koreji.

Samsung má ve zvyku své nové vlajkové smartphonové řady představovat v zahraničí. Tím dává najevo, že jsou určené globálnímu publiku, nikoli jeho domácímu. Loni v srpnu odhalil skládací smartphony Galaxy Z Fold4 a Z Flip4 na památné akci, která se konala v New Yorku, konkrétně v jeho nejrušnější čtvrti Manhattan. Akce přitáhla pozornost lidí z celého světa a připravila půdu pro úspěch nových skládaček, zejména druhé jmenované.

Na tuto akci Samsung navázal letos v lednu dalším velkolepým eventem, který se tentokrát konal v San Francisku. Na něm konkrétně odhalil řadu Galaxy S23. Akce publikum uchvátila kombinací technologických zázraků a umělecké prezentace a potvrdila schopnost korejského obra přicházet se špičkovými zařízeními, jež neustále posouvají hranice inovací. Samsung letos chystá ještě jednu velkou akci, na které má představit nové ohebné telefony Galaxy Z Fold5 a Z Flip5. Podle informací webu Sam Lover se však nebude konat v zahraničí, nýbrž v Jižní Koreji. Přesněji řečeno v Soulu a ještě přesněji ve zdejším kongresovém a výstavním centru COEX.

Představení nových skládaček právě zde by dávalo zcela jistě smysl. COEX nabízí nejmodernější vybavení a rozsáhlé výstavní prostory, kde by se Galaxy Z Fold5 a Z Flip5 cítily doslova i přeneseně jako doma. Samsung by navíc konáním akce doma vytvořil pocit hrdosti u zdejších spotřebitelů, kteří jsou mu již dlouho věrní. Připomeňme, že příští akce Galaxy Unpacked se bude podle nových neoficiálních zpráv konat 26. července.

Skládačky Samsungu koupíte zde

Dnes nejčtenější

.