Zavřít reklamu

Betaverze webového prohlížeče Samsung Internet nedávno dostala aktualizaci, která přinesla mimo jiné nové funkce přizpůsobení umožňující snadnější přístup k URL, záložkám a lištám karet na velkých obrazovkách a tabletech. Tyto funkce nyní dorazily do stabilní verze aplikace.

Samsung Internet ve verzi 21.0.0.41 je nyní dostupný v obchodě Galaxy Store, přičemž brzy by měl dorazit do obchodu Google Play. Největší změna je zde pro uživatele tabletů. Prohlížeč již nějakou dobu nabízí možnost přesunout URL/adresní řádek do spodní části obrazovky pro snazší přístup a tato možnost je nyní dostupná i na tabletech.

Z nějakého důvodu byla tato možnost poměrně dlouho exkluzivní pouze pro telefony, to se ale nyní konečně mění. Kromě přemístění adresního řádku aktualizace umožňuje jak na telefonech, tak tabletech přesunout dolů i lišty záložek a karet. Předtím mohly být lišty záložek a karet umístěny pouze v horní části obrazovky a byly zablokovány, pokud se adresní řádek přesunul dolů.

I když se o tom Samsung v protokolu změn nezmiňuje, nová verze prohlížeče také přináší důležité vylepšení pro ty, kteří v něm otevírají mnoho karet. Aplikace nyní uživatele upozorní, jakmile se přiblíží limitu 99 karet, protože otevřením 100. karty se automaticky zavře ta nejstarší. A i když bude nejstarší karta při otevření 100. karty stále zavřena, nyní se zobrazí vyskakovací okno s dotazem, zda chcete tuto zavřenou kartu znovu otevřít.

Dnes nejčtenější

.