Zavřít reklamu

Pokud se do svého zařízení přihlásíte účtem Samsungu, značně rozšíříte jeho možnosti. Můžete tak využívat cloud společnosti, ale také služby jako Najít moje mobilní zařízení a mnoho dalšího. Nastanou ale situace, kdy jej můžete chtít smazat a zde se tak dozvíte, jak odstranit Samsung account. 

Odebrání účtu samozřejmě znamená, že nebudete mít přístup k uživatelským informacím nebo datům spojeným s tímto účtem. I když odeberete účet Samsung ze svého zařízení, můžete se kdykoli znovu přihlásit pomocí svého ID a hesla a později svůj účet znovu připojit. Odstranění účtu a trvalé smazání účtu není totéž. 

Jak odebrat Samsung account ze zařízení Galaxy 

  • Jděte do Nastavení. 
  • Vyberte nabídku Účty a zálohování. 
  • Klepněte na nabídku Správa účtů. 
  • Zde vyberte svůj Účet Samsung account. 
  • Zvolte Odebrat účet. 
  • Ve vyskakovacím okně svou volbu potvrďte. 
  • Klepněte na Odhlásit. 

Stejným způsobem se můžete odhlásit i od účtů Googlu, Microsoftu nebo třeba jiných služeb, jako těch určených ke streamování videa. Pokud si to přejete, můžete svůj účet Samsung account trvale odstranit. Odstraněním účtu Samsung account odstraníte rovněž veškeré podrobnosti svého účtu, osobní údaje a všechna zbývající data. Svůj účet můžete odstranit na oficiální webové stránce účtu Samsung account zde. Po přihlášení klepněte na Profil -> Manage Samsung account -> Delete account. Můžete tak udělat nejen z počítače, ale i mobilního telefonu.

Když odstraníte svůj účet Samsung account, vaše údaje se odstraní také ze všech služeb Samsung spojených s vaším účtem. Kromě toho všechny informace, které patří pod váš účet, jako jsou stažené položky, historie nákupů apod., budou rovněž odstraněny. Před odstraněním účtu Samsung account se proto na všech zařízeních odhlaste. Odstraněním účtu Samsung account automaticky nedojde k odhlášení přihlášených zařízení. Jakmile odstraníte svůj účet Samsung account, nebudete se již moci přihlásit ke svým zařízením ani je resetovat nebo smazat informace na nich uložené.

Dnes nejčtenější

.