Zavřít reklamu

Pokud jste prvními majiteli mobilního telefonu Samsungu a chcete si u něho založit svůj účet, abyste mohli využívat všech jeho možností, a především čerpali benefity z ekosystému společnosti, není to vlastně nic složitého. Samsung account je účet, který nejen že propojuje veškeré používané aplikace ve vašem zařízení, ale zároveň přináší i mnoho dalších výhod jako rychlé zálohování dat, zákaznickou podporu či snadné přihlašování do Samsung e-shopu. 

Můžete jej nastavit hned při aktivaci zařízení, kde jste k tomu vyzváni. Tuto možnost ale můžete přeskočit a vrátit se k ní kdykoli později. Je zde třeba zmínit, že k tomu budete potřebovat aktivní telefonní číslo a to kvůli dvoufázovému ověření. Účet ale můžete vytvořit klidně i na tabletu bez SIM, kdy jen zadáte to telefonní číslo, které používáte na svém mobilním telefonu.

Jak založit Samsung account

  • Otevřete Nastavení 
  • Úplně nahoře klepněte na Samsung account 
  • Nyní máte možnost zadat e-mail nebo tel. číslo, stejně jako použít účet Googlu.  
  • Po dané volbě se vám zobrazí odsouhlasení různých podmínek, přijímat je ale nemusíte. Po vybrání všech, několika nebo žádných klepněte na Souhlasím 
  • Nyní vidíte své ID, jméno a příjmení. Musíte ještě výběrem zadat Datum narození a poté klepnout na Hotovo 
  • Dále následuje nastavení dvoufaktorového ověření. Po zadání tel. čísla vám na něho přijde kód, který poté zadáte. 

A to je v podstatě všechno. Nyní máte účet založený a můžete využívat všech jeho výhod, které vám přináší. Jedná se například o možnost využívat Samsung Cloud k záloze a synchronizaci zařízení, Samsung Pass, funkci Najít moje mobilní zařízení, stejně jako využívání aplikací a služeb Samsungu, mezi které patří třeba titul Samsung Members a Samsung Health. Potřebujete jej také, pokud chcete aktivně využívat chytré hodinky Galaxy Watch, které aktivity propisují právě do Samsung Health, do kterého bez přihlášení nemáte přístup.

Dnes nejčtenější

.