Zavřít reklamu

Samsung Galaxy S III byl vydán v květnu 2012, tedy před více než deseti lety. Produktová řada S prošla v průběhu první dekády své existence významným vývojem. Jednou z oblastí, na kterých je desetiletá evoluce hodně znát, je fotoaparát. Jak se v průběhu uplynulých více než deseti let měnily vlastnosti fotoaparátu produktové řady Galaxy S a technologie, které u něj byly použity?

Produktová linie Galaxy S od Samsungu je opravdu velmi pestrá a obsáhlá. Samozřejmě v ní nechybí high-endové modely, nebo zkrátka takové modely, které jsou obecně považovány za nejlepší. Právě u těchto modelů stojí za to zaměřit pozornost na postupný vývoj jejich fotoaparátů. Je velmi zajímavé pozorovat, jaké technologie a funkce si Samsung u těchto smartphonů postupně osvojil.

Postupem času přibyly například nejrůznější senzory, skenery a další. Zatímco některé technologie zůstaly a postupně se vyvíjí dodnes, od jiných naopak společnost Samsung časem upustila. Mezi relativně krátkodobé trendy patřil například skener oční duhovky, periskopický objektiv a další. Redaktoři serveru GSMArena se rozhodli, že se na vývoj fotoaparátů smartphonů produktové řady Galaxy S podívají podrobněji a výsledky zpracují do tabulek a grafů, které jsou opravdu velmi zajímavé. Pokud si i vy chcete udělat přehled o evoluci fotoaparátů smartphonů Samsung Galaxy S, zamiřte do fotogalerie tohoto článku.

Dnes nejčtenější

.