Zavřít reklamu

Řada Galaxy S23 nabízí jedny z nejlepších androidových telefonů na trhu, pro někoho to však není dost, protože má specifické potřeby. Konkrétně třeba pro armádu a další organizace zabývající se bezpečností. A právě pro ně je určená nová „taktická edice“ telefonu Galaxy S23.

Samsung oznámil Galaxy S23 Tactical Edition během akce Special Operations Forces Week 2023 (což je něco jako CES pro armádu). Edice přichází se softwarem, který se bude hodit vojenskému personálu. Konkrétně jde o aplikace ATAK (Android Team Awareness Kit) a BATDOK (Battlefield Assisted Trauma Distributed Observation Kit). První zmíněná zvyšuje v reálném čase situační povědomí a druhá v reálném čase shromažďuje a distribuuje informace o zdravotním stavu pacientů.

Galaxy S23 Tactical Edition si jinak zachovává certifikaci IP68, místo ochranného skla Gorilla Glass Victus 2 však disponuje sklem Gorilla Glass Victus+. Rám je jako u standardní „esdvacettrojky“ vyroben ze zesíleného hliníku Armor. „Taktickou edici“ Galaxy S23 tak od standardního modelu odlišuje v podstatě jen software. Nicméně je tu ještě jeden rozdíl, a to odolné pouzdro vojenské kvality, které je možné připevnit na hrudník nebo předloktí.

Samsung uvedl, že Galaxy S23 Tactical Edition se na trh dostane v létě. Kolik bude stát, v tuto chvíli není známo.

Řadu Galaxy S23 koupíte zde

Dnes nejčtenější

.