Zavřít reklamu

Na trhu najdete skutečně širokou paletu nejrůznějších krytů pro mobilní telefony, ať už přímo od výrobce hardwaru, tak od výrobců třetích stran. Nicméně tím nejšílenějším počinem je alespoň u řady Galaxy S23 a stejně tak Galaxy S22 kryt společnosti Arc, který možná ani krytem nazvat nelze. 

Společnost Arc vyrábí skutečně unikátní příslušenství pro chytré telefony, a tento kryt to jen potvrzuje. Kryt Pulse ale není pouzdrem v tradičním slova smyslu, přesto údajně nabízí určitou ochranu proti každodennímu opotřebení a zároveň přináší minimalistický design, ve kterém se používá hliník. Arc původně vyráběla toto příslušenství už pro iPhony, nyní však expanduje i na smartphony Samsung Galaxy, kdy je toto řešení dostupné k předobjednání pro modely řady Galaxy S23 a S22.

Společnost začala poprvé tato svá jedinečná pouzdra vyrábět před několika lety pro iPhone 12. Od té doby jsou k dispozici i ty pro iPhony 13 a 14. Uživatelé systému Android však dosud byli poněkud upozaděni. I když byl design samozřejmě patřičně aktualizován, stále pro něho platí stejný přístup jako u iPhonů. Minimalistické „nárazníky“ obepínají horní a spodní část telefonu dvoudílnou konstrukcí, která chrání modul fotoaparátu a zároveň dělá prostor mezi displejem a plochou, na kterou ho popřípadě položíte.

Pro každé zařízení jsou k dispozici tři různé styly. Rozdíly spočívají v celkové povrchové úpravě kovové konstrukce. Všechna nová pouzdra Arc Pulse Samsung Galaxy budou uvedena na trh příští měsíc, tedy v červnu. Cena začíná na 59 dolarech (cca 1 300 Kč) za hliníkový matný černý design, přičemž vyšší stříbrná leštěná verze stojí 89 dolarů (cca 2 000 Kč) a za zlatou variantu zaplatíte 119 dolarů (cca 2 600 Kč). Všechny předobjednávky se začnou odesílat 12. června. Objednávat můžete zde.

Dnes nejčtenější

.