Zavřít reklamu

Komedie mohou mít mnoho podob, a stejně jako ostatní žánry nabízí také různou kvalitu. Pokud se řadíte mezi milovníky komedií a máte předplacenou streamovací službu HBO Max, možná se vám bude hodit náš dnešní žebříček komedií, které se na IMDb těší nejvyššímu hodnocení.

Billy Crystal: 700 nedělí

Zbrusu nový komediální speciál Billiho Crystala, který vznikl na základě jeho úspěšné broadwayské one-man show. Tentokrát o rodině, osudu, smíchu a lásce.

Pelíšky

Podzim 1967 až léto 1968, pražská vilová čtvrť Hanspaulka, jemná poetika a humorná nadsázka jsou charakteristické pro mozaikové vyprávění paralelních životních osudů tří generací mužů a žen ve zvláštním období našich dějin v roce 1968.

Sbal prachy a vypadni

Čtyři flákači z londýnského East Endu vykoumali, jak vyhrát balík peněz v kartách. Místo toho teď ale vězí až po uši v dluzích.

Přátelé: Zase spolu

V pořadu, který nemá scénář, se hvězdy oblíbeného seriálu Přátelé Jennifer Anistonová, Courteney Coxová, Lisa Kudrowová, Matt LeBlanc, Matthew Perry a David Schwimmer a řada jejich speciálních hostů vrací na místo, kde to všechno začalo.

Nejhorší člověk na světě

Brzy třicetiletá Julie stále hledá své místo ve světě a experimentuje, zatímco její starší přítel Aksel by se rád usadil a začal novou životní etapu. Věci se zkomplikují, když zvídavá Julie pronikne na večírek, na kterém potká okouzlujícího Eivinda…

Obecná škola

Desetiletý Eda a jeho spolužák Tonda chodí v roce 1945-46 do chlapecké třídy jedné školy na pražském předměstí. Z nezvladatelných žáků se zblázní učitelka a na její místo nastupuje přísný a záhadný Igor Hnízdo, údajný válečný hrdina…

Král komedie

Nepříliš úspěšný komik Robert Pupkin zůstává hloubi duše přesvědčen, že se může stát velkou hvězdou. Když jednoho večera zachrání slavného baviče Jerryho Langforda před davem zfanatizovaných fanoušků, domnívá se, že už je konečně blízko svého cíle…

Birdman

Černá komedie oceňovaného režiséra Alejandra Iñárritu vypráví příběh herce Riggana Thomsona, který se v minulosti proslavil filmovou postavou kultovního ptačího superhrdiny Birdmana, a nyní se s vypětím sil snaží o svůj divadelní debut na Broadwayi.

Lepší už to nebude

Život Melvina, uštěpačného a zaslepeného spisovatele s obsedantně kompulzivní poruchou, se náhle obrátí vzhůru nohama. Carol, jediná servírka z kavárny, která ho dokáže vystát, totiž musí zůstat doma, aby se starala o svého nemocného syna.

Občanský průkaz

Praha v letech 1973 – 1977, probíhá nejtužší normalizace po okupaci vojsky „spřátelených“ armád. Big beat a dlouhé vlasy byly tehdy rebélií, občanský průkaz prostředkem k policejní buzeraci a modrá knížka vymodlenou svátostí.

Dnes nejčtenější

.