Zavřít reklamu

Populární streamovací platforma HBO Max nabízí spoustu zajímavého obsahu ke zhlédnutí. Zatímco někteří dávají přednost sledování seriálů, jiní chtějí strávit večer se zajímavým filmem. Pokud patříte do druhé skupiny, můžete se nechat inspirovat naším dnešním přehledem deseti nejoblíbenějších filmů na HBO Max podle žebříčku JustWatch.

Temný rytíř

Základy Gothamu otřásá zločinec Joker. Způsobuje chaos a anarchii, proti které se snaží bojovat Temný rytíř. Joker ho ale staví do nelehkých situací, v nichž si musí vybrat menší zlo před větším a ocitá se na hraně mezi hrdinou a zloduchem.

Pán prstenů: Návrat krále

V závěru epického mistrovského díla J.R.R. Tolkiena podniká hobit Frodo, doprovázen jen svým věrným přítelem Samem a odporným, ubohým Glumem, na své zdánlivě nemožné pouti za zničením Prstenu moci cestu do samotného temného srdce Mordoru.

Jason Isbell: Running with Our Eyes Closed

Držitel Grammy Jason Isbell prostřednictvím hudby zkoumá své dětství, alkoholismus a manželské problémy.

Klub rváčů

Brad Pitt a Edward Norton hrají hlavní role v provokativním dramatu Davida Finchera o depresivním zaměstnanci a jeho charismatickém příteli, kteří založí nelegální klub rváčů, kde si muži vybíjejí svou frustraci v krvavých zápasech.

Pán prstenů: Společenstvo prstenu

Nesmělý mladý hobit jménem Frodo Pytlík, doprovázený kouzelníkem, elfem, trpaslíkem, dvěma lidmi a třemi věrnými hobitími přáteli, se vydává na cestu s cílem zničit mocný Jeden prsten a zachránit Sředozem ze spárů Temného pána Saurona.

Matrix

Počítačový hacker Neo odhalí šokující pravdu – svět je podvod, propracovaný klam překroucený všemocnými stroji umělé inteligence, která nás ovládá. Připojí se k legendárnímu vůdci odboje Morfeovi v bitvě za zničení iluze zotročující lidstvo.

Zachraňte vojína Ryana

Když americká vojska zaútočí na pláže v Normandii, tři bratři padnou na bojišti a čtvrtý zmizí za nepřátelskou linií. Osmičlenný oddíl kapitána Millera dostane rozkaz proniknout na Němci okupované území a přivést chlapce domů.

Senna

Dokumentární film o brazilském jezdci formule jedna Ayrtonu Sennovi, který celkem třikrát vyhrál mistrovství světa F1 a zemřel v pouhých čtyřiatřiceti letech.

Osvícení

Neúspěšný spisovatel Jack Torrance přijme práci správce v luxusním horském hotelu Overlook, který je přes zimu zcela odříznutý od světa. Pro muže je to vítaná příležitost najít klid na práci. Jenže od první chvíle se zdá být něco v nepořádku…

Joker

Zkrachovalý Arthur Fleck se pohybuje na tenké linii mezi realitou a šílenstvím. Pomalu se roztáčí spirála událostí dosahující hrozivých rozměrů. Opuštěný Fleck se postupně mění v ikonu zločinu, kterou svět brzy bude znát pod jménem Joker.

Dnes nejčtenější

.