Zavřít reklamu

Letos nás podle všeho ze strany Googlu čekají velké věci. Navedeme vás, jak se můžete zúčastnit Google I/O 2023 a nastíníme, co lze očekávat. Ačkoli je Google I/O každoroční záležitostí, ta letošní by mohla být jednou z nejdůležitějších za poslední roky. Kromě bližšího náhledu do Androidu 14 a dalších softwarových novinek i služeb společnosti, bude s největší pravděpodobností mezi nejdůležitější oznámením patřit představení skládacího telefonu Pixel Fold. Co se týče dalších zařízení je na co se těšit, i když jistotu budeme mít až po skončení akce. Ve hře jsou například Pixel 7a, Google Pixel Tablet, Google Pixel série 8 nebo Google Pixel Watch 2.

Naštěstí nás od Google I/O 2023 dělí pouhých několik hodin a společnost bude samozřejmě pořádat živý přenos, který lze sledovat z pohodlí domova. Hlavní keynote nebude samozřejmě jedinou událostí, bude ale rozhodně nejvýznamnější a nejvíce očekávaná, protože představí celkovou vizi Googlu pro nadcházející rok i budoucnost, dočkáme se uvedení nových produktů a uslyšíme o významných aktualizacích stran softwaru a služeb. V rámci celé akce se ale Google bude věnovat samozřejmě i vývojářům, pro něž je připraveno také množství streamů.

Hlavní keynote se tedy uskuteční již dnes, 10. května a začne v 19:00 našeho času. Ačkoli na webových stránkách Google I/O nejsou uvedeny podrobnosti, je velmi pravděpodobné, že akci zahájí generální ředitel společnosti Google Sundar Pichai, jak to dělal v posledních několika letech. Událost bude živě přenášena na YouTube a pokud ji z nějakého důvodu nestihnete, lze si ji později přehrát.

Vývojářská keynote bude probíhat hned po té hlavní a začne ve 21:15 našeho času. Tato akce bude o něco podrobnější a zaměřená na softwarová řešení. Můžete ji sledovat pomocí níže vloženého videa nebo se podívat na YouTube. Opět platí, že pokud ji z nějakého důvodu nebudete moci sledovat živě, nemusíte se bát, protože ji Google po skončení zpřístupní k pozdějšímu přehrání.

Kromě dvou zmíněných událostí bude společnost Google pořádat online nejrůznější technické meetingy a workshopy. Bude jich celá řada a zaměří se na umělou inteligenci, webové a cloudové služby nebo mobilní segment. V případě zájmu můžete zamířit na webovou stránku Google I/O, kde lze získat bližší informace.

Dnes nejčtenější

.