Zavřít reklamu

Netflix je jednou z nejpopulárnějších streamovacích služeb s nekonečným množstvím filmů a televizních pořadů. Pokud jste předplatitelem Netflixu a chtěli byste z této služby získat maximum, existuje několik tipů a triků, které vám mohou pomoci využít plný potenciál této platformy.

Tajné kódy

Programová nabídka streamovací služby Netflix je opravdu bohatá, a to, co vidíte na domovské stránce po přihlášení, je jen špičkou ledovce. Byla by škoda nevyužít předplatné Netflixu k opravdu důkladnému prozkoumání veškerého obsahu, který tato služba nabízí. Pokud si chcete projít opravdu specifické kategorie, navštivte web Netflix Hidden Codes. Zde stačí jen kliknout na vybranou kategorii a prohlédnout si nabídku.

Prémiové hry

Netflix nejsou jen filmy a seriály. Pokud máte aktivované předplatné na Netflixu, můžete si stáhnout a zahrát celou řadu zajímavých prémiových her – v nabídce neustále přibývají nové tituly. Část nabídky si můžete prohlédnout přímo v aplikaci Netflix na vašem smartphonu v sekci Mobilní hry, nabídku si můžete prohlédnout také v Google Play Store.

Ušetřete na předplatném

Streamovací služba Netflix nabízí hned několik různých tarifů předplatného. Cena se liší nejen podle počtu zařízení, na kterých můžete obsah současně sledovat, ale také podle kvality. Pokud tedy víte, že budete Netflix sledovat pouze na tabletu, a vaše internetové připojení neutáhne vyšší kvalitu než 720p, je zbytečné platit si tarif Premium.

Buďte v obraze

Streamovacích služeb je k dispozici čím dál více, a každá nabízí jiný obsah. Pokud si nedokážete vybrat a zároveň si nechcete platit všechny služby najednou, můžete předplatné jednotlivých platforem střídat vždy po měsíci podle toho, jaký obsah chcete sledovat. Abyste byli vždy v obraze, co se týče nabídky jednotlivých služeb, můžete potřebné informace zjistit na platformě JustWatch, která nabízí i vlastní aplikaci.

Nebojte se zrušit předplatné

Cena předplatného Netflixu se na první pohled může zdát relativně nízká. Když ale sečtete všechny prémiové platby, jako jsou jiné streamovací služby, Spotify, předplatná internetových magazínů a další, může se jednat o poměrně vysokou sumu. Pokud víte, že vás čeká náročné období v práci, zkouškové ve škole nebo třeba delší dovolená, a vy nebudete mít na Netflix čas, nebojte se jej zrušit. Vaše data zůstanou uchována po dobu deseti měsíců.

Dnes nejčtenější

.