Zavřít reklamu

Přichází doba, kdy se mnozí z nás snaží ušetřit, kde to jen jde. Světem již dlouho kolují „dobře míněné“ rady o tom, že by se ze spousty z nás mohli stát div ne milionáři, stačí jen přestat si kupovat kávu v kelímku, přestat jíst avokádo, a zrušit Netflix. Pravdou ale je, že pokud potřebujete byť jen dočasně ušetřit, může být právě zrušení Netflixu relativně snesitelnou obětí. Pokud tedy nevíte, jak zrušit Netflix, zde se to dozvíte.

Jak zrušit Netflix na webu

Jednou z možností, jak zrušit Netflix, je zrušení účtu – respektive odhlášení předplatného – v rozhraní webového prohlížeče na vašem počítači nebo mobilu. Tato cesta je navíc univerzální pro všechny bez ohledu na to, jaký operační systém na svých zařízeních používají. Jak zrušit Netflix?

  • Nejprve v rozhraní vašeho webového prohlížeče spusťte Netflix. Pokud nejste přihlášeni k vašemu účtu, přihlaste se.
  • V pravém horním rohu klikněte na ikonku vašeho profilu a poté klikněte na Účet.
  • Nyní se bude postup lišit podle toho, zda chcete zrušit nebo jen změnit předplatné.
  • Pokud chcete pouze změnit tarif, klikněte v sekci Vaše předplatné na Změnit předplatné.
  • Nakonec stačí jen vybrat požadovaný tarif a potvrdit.
  • Pokud chcete zcela zrušit Netflix, namísto Změnit předplatné klikněte o něco výše na Zrušit členství v sekci Členství a fakturace. Nakonec klepněte na Dokončit zrušení.

Jak zrušit předplatné na streamovacích službách a členství na sociálních sítích

Možná budete chtít v rámci šetření zrušit předplatné na více streamovacích službách – ať už filmových, nebo hudebních. Někteří zase nastupují na digitální detox, v jehož rámci pátrají po tom, jak zrušit Netflix, jak zrušit Instagram, nebo si chtějí třeba zrušit Twitter. Cesta ke smazání účtu se u jednotlivých služeb a sociálních sítí samozřejmě liší. Hledat jednotlivé návody může být zdlouhavé a náročné, existuje ale stránka, kde najdete návody na zrušení snad všech dostupných služeb a sociálních sítí.

Jedná se o web s názvem AccountKiller, kde stačí na hlavní stránce do vyhledávacího pole zadat název služby nebo sociální sítě, u které si chcete zrušit účet, stisknout Enter, a dále zkrátka jen postupovat podle instrukcí na monitoru.

Dnes nejčtenější

.