Zavřít reklamu

Samsung v září roku 2021 oznámil, že jeho služba SmartThings Find se rozrostla na 100 milionů „vyhledávacích uzlů“, což jsou registrovaná a přihlášená zařízení, která mohou pomoci ostatním uživatelům Galaxy najít jejich ztracené telefony, tablety a nositelná zařízení. Téměř o rok později, v červenci 2022, korejský obr odhalil, že služba po celém světě registruje již 200 milionů zařízení. A nyní oznámil, že se jich do ní za necelý rok přidalo dalších 100 milionů.

Služba SmartThings Find, spuštěná na podzim roku 2020, má nyní 300 milionů vyhledávacích uzlů díky 100 milionům dalších registrací od července 2022. Služba tak za pouhých deset měsíců dosáhla 1,5násobného růstu. A samozřejmě, čím více se síť SmartThings Find rozšiřuje, tím snazší je pro uživatele Galaxy jejich ztracená zařízení najít.

Prostřednictvím SmartThings Find mohou uživatelé najít širokou škálu zařízení Samsungu, včetně telefonů, tabletů, sluchátek a hodinek. Kromě těchto zařízení mohou také najít chytré přívěsky Galaxy SmartTag a SmartTag+, které se připevňují k předmětům, jako jsou klíče či zavazadla. Služba dokáže najít i zařízení, která jsou offline.

„Jsme nadšeni, že můžeme být svědky takto rychlého růstu služby SmartThings Find. Náš ekosystém připojených zařízení umožňuje mnoho nových možností a přináší řadu užitečných výhod, jako je zmírnění stresu ze zapomenutého zařízení a zajištění bezpečnosti věcí,“ uvedla Jaeyeon Jungová, výkonná viceprezidentka Samsungu a šéfka platformy SmartThings.

Dnes nejčtenější

.