Zavřít reklamu

Google minulý rok pro populární poznámkovou aplikaci Google Keep vydal novou dlaždici, která uživatelům umožňuje rychle vytvářet nové seznamy či poznámky a procházet ty stávající z jejich zápěstí. Společnost nyní podle všeho pracuje na nové funkci, jež uživatelům umožní seznamy nebo poznámky připnout, aby si je mohli rychle prohlédnout.

Jak zjistil web 9to5Google, Google pracuje na nové dlaždici pro aplikaci Google Keep, která uživatelům hodinek Galaxy Watch s Wear OS umožní zobrazit poznámku nebo seznam. Tato nová funkce požádá uživatele, aby si vybrali poznámku či seznam, a jakmile tak učiní, zobrazí obsah poznámky na obrazovce, když se uživatel přepne na tuto dlaždici. Tato funkce je podobná widgetu Single Note, který aplikace nabízí ve verzi pro androidové telefony a tablety.

Tuto funkci Google ještě nevydal a důkazy o její existenci našel web 9to5Google prostřednictvím jím provedené rozborky kódu APK. Zatím tedy není známo, jak funkce vypadá v praxi a kdy na hodinky s Wear OS, tedy mimo jiné Galaxy Watch4 a Watch5, dorazí. Stejně tak není jasné, zda nová dlaždice bude podporovat funkci Always-On.

Google v poslední době výrazně zlepšil podporu pro tablety s Androidem a chytré hodinky s Wear OS, když přinesl hlubší integraci a vylepšil funkčnost mezi zařízeními. S Androidem 12L se zavázal, že vylepší design svých aplikací tak, aby lépe využívaly velké displeje na skládacích telefonech a tabletech. U systému Wear OS 3 spojil své síly se Samsungem s cílem zlepšit výkon, efektivitu a funkce chytrých hodinek.

Chytré hodinky Samsungu koupíte zde

Dnes nejčtenější

.