Zavřít reklamu

Uživatelé zařízení Galaxy by nyní měli mít přístup k nejnovější funkci Bing AI v aplikaci pro virtuální klávesnici SwiftKey. Tým SwiftKey oznámil, že aktualizaci s Bing AI nyní začal vydávat na telefony a tablety Samsungu.

Fanoušci klávesnice SwiftKey, kteří si chtějí novou funkci Bing AI vyzkoušet, by měli hledat verzi 9.10.11.10. Ta se zavádí postupně a podle týmu SwiftKey by měla být dostupná všem uživatelům zařízení Galaxy v příštích dnech.

Aktualizace s Bing AI začala vycházet pro zařízení s Androidem a iOS v polovině dubna. Nyní se však integruje do zabudované klávesnice SwiftKey v rámci nadstavby One UI. Jinými slovy, zařízení Galaxy nyní mají přístup k výkonnému nástroji Bing AI.

Ve skutečnosti mohou uživatelé telefonů a tabletů Galaxy tento nástroj ignorovat, pokud se tak rozhodnou, podobně jako mohou zcela ignorovat klávesnici SwiftKey a používat klávesnici Samsungu. Avšak vzhledem k tomu, že klávesnice SwiftKey je zabudována do nadstavby Samsungu, dalo by se říci, že nástroj Bing AI je nyní nainstalován prakticky na každém zařízení Galaxy bez možnosti jej odstranit.

Když Microsoft minulý měsíc poprvé oznámil Bing AI pro SwiftKey, vysvětlil, že nástroj se s populární aplikací digitální klávesnice integruje třemi hlavními způsoby, a to prostřednictvím vyhledávání, chatu a tónu.

  • Vyhledávání: Pomocí funkce Bing AI Search mohou uživatelé rychle prohledávat web bez nutnosti přepínat aplikace.
  • Chat: Prostřednictvím funkce Chat mohou uživatelé přistupovat k vyhledávači Bing kvůli podrobnějším dotazům a získávat návrhy chatů.
  • Tón: S touto funkcí mohou uživatelé klávesnice SwiftKey efektivněji komunikovat pomocí Bing AI k přizpůsobení jejich rozepsaného textu tak, aby odpovídal dané situaci. Mohou instruovat Bing AI, aby přeformuloval text formálněji a obecně změnil jeho tón podle toho, co daná situace vyžaduje.

Dnes nejčtenější

.